" SERENAS müşterilerine dört ana alanda Proje Yönetimi, Tasarım, Teknolojik Destek ve Proje Geliştirme hizmeti sağlamaktadır. "

KONGRE ve
KONFERANSLAR

SERENAS, Ulusal ve Uluslararası Kongre ve Konferanslar, Sempozyumlar, Çalıştaylar, Eğitim Programları organizasyonlarını üstlenerek, PCO (Profesyonel Kongre Organizatörü), DMC (Destinasyon Yönetim Şirketi) ve AMC (Dernek Yönetim Şirketi) olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

salon-0watchout-ozeltasarim.jpg
govermental2.jpg
govermental1.jpg

RESMİ ve DİPLOMATİK

ETKİNLİKLER

SERENAS, Devlet Kurumları, Uluslararası Kuruluşlar, AB Projeleri için Resmi ve Diplomatik Etkinlikler, Sempozyumlar, Atölyeler, Eğitim Programları, Çalışma Gezileri, İstişare Toplantılarına ilişkin organizasyonlar gerçekleştirmekte ve bu kurum ve kuruluşların Seyahat Yönetim Hizmetlerini üstlenmektedir.

INCENTIVE

SERENAS, Yurtiçi veya Yurtdışı Gezileri, Tedarikçi Toplantıları, Motivasyon ve Eğitim Toplantıları, Ürün Lansmanları, Mevsim Toplantıları, Uluslararası Toplantılar, Danışma Toplantıları, Kurumsal Ziyaretçiler ve Kurumlara Çalışma Ziyaretleri ve Organizasyonları sunmaktadır.

incentive2.jpg
incentive1.jpg

SERENAS, Ulusal ve Uluslararası Spor Federasyonlarına Spor Pazarlama ve Etkinlik Yönetimi hizmetleri, Çözüm Ortaklığı hizmetleri ve Ulusal ve Uluslararası Spor Etkinlikleri için organizasyon hizmetleri sunmaktadır.

SPOR ETKİNLİKLERİ

sport-event-1.jpg
sport-event-2.jpg