Beş kıta ve 19 ülkede 4.298 profesyonel çalışanı ile hizmet vermekte olan GL events, dünya çapında yılda 300’den fazla uluslararası fuar, sergi, kongre, toplantı, kültür ve spor faaliyeti, devlet organizasyonları ve gösteri düzenlemektedir. 

 

GL events, 2011 yılında Serenas Group ile gerçekleştirdiği ortaklık sonrasında Türkiye’de yer alan yatırım ve operasyonlarını GL events Türkiye kimliği altında toplamıştır.

GL events

harita-tr.jpg
  • 1, 05 milyar € ve 42.2 milyon € net kar,

  • Dünya genelinde 90’dan fazla noktada hizmet,

  • İsmine tescil edilmiş 332 fuar,

  • 40 Etkinlik Merkezi ( Toplam1,2 milyon m2 alan) 

  • 4000’in üzerinde etkinlik,

  • Yıllık 14 milyon’un üzerinde ziyaretçi ve katılımcı

GL events 2015 

GL events Türkiye

SERENAS, kuruluşundan kısa bir süre sonra, seyahat ve etkinlik yönetimi hizmetlerini daha yüksek kalitede, daha hızlı gerçekleştirmek ve tüm faaliyetlerini daha verimli yürütmek için; gerekli tüm profesyonel hizmetleri, sahibi olduğu 3 ayrı firma ile SerenasGroup çatısı altında bir araya getirmiştir.  

FRAME, alanında uzman yazılım, tasarım ve prodüksiyon departmanları ile, etkinlik projeleri için grafik ve web tasarımı, multimedya, video prodüksiyon, dekorasyon, sosyal medya yönetimi, mobil uygulama, yazılım ve bilgi işlem hizmetleri yanında teknolojik ve yaratıcı çözümler sunmaktadır. 

 

ADORS, TURSAB ve IATA üyesi ve A Grup seyahat acentesi olarak 1996 yılından beri faaliyet göstermekte olup, biletleme ve transfer hizmetleri sunmaktadır. ADORS yıllık 20.000’in üzerinde biletleme kapasitesi ile Ankara Bölgesinin en büyük 5. uçak bilet acentesidir. 

MEDYAS, basın ilişkileri, PR, basılı ve görsel medya hizmetlerinin yanı sıra, birlikte çalıştığı kurum ve kuruluşlar için sosyal sorumluluk projeleri yapılandırmakta, yürütmekte ve raporlamaktadır. Deneyimli iletişimci kadrosu ile MEDYAS üstlenmiş olduğu projelerin daha geniş kitlelere ulaşması için çalışmaktadır. 

chart.png