Serenas Turizm

Serenas Uluslararası Turizm, Kongre ve Organizasyon Hizmetleri A.Ş. değişime açık olmayı, müşteri memnuniyeti odaklılığı ve kongre turizminde dünya standartlarını yakalamayı hedefleyerek 1999 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Kongre, Incentive, Kamu, Operasyon, Kayıt/Konaklama, Transfer ve Filo Hizmetleri alanlarında hizmet veren departmanları  ve toptan kalite yönetimi ile bulunduğu sektöre yön veren bir firma olma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

SerenasGroup’un lokomotif şirketi konumunda yer alan Serenas Turizm, düzenlediği organizasyonlarında ihtiyaç duyduğu tasarım, teknoloji, dekorasyon, biletleme, lojistik, basın ve halkla ilişkiler hizmetlerini diğer SerenasGroup firmaları ile gerçekleştirdiği güçlü işbirliği ile sağlamaktadır.

 

Serenas Turizm, İçinde Bulunduğu MICE Sektöründe, Finansal Gücü, Personel İstihdamı ve Gerçekleştirdiği Organizasyon Sayısıyla Türkiye’nin En Büyük Etkinlik Yönetim Şirketi Olmuştur.

MEDYAS bilgi, tecrübe ve yaratıcı düşünceyi birleştiren hizmet anlayışı ile kalıcı ve etkili basın ve halkla ilişkiler danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

ADORS "A Grubu Seyahat Acentası" ve IATA üyesi olarak ulusal ve uluslararası tüm havayolları uçak bilet rezervasyon ve otel rezervasyon hizmeti sunmaktadır.

FRAME hizmet verdiği kuruluş ve firmalara entegre çözümler üreterek tasarım, multimedya, video prodüksiyon, ve yazılım geliştirme hizmetleri vermektedir.

GL events 2015 

Çağdaş, Güvenilir, Dinamik, Dürüst,
Güleryüzlü, Topluma ve Çevreye Saygılı…

SERENAS

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ