“ Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun; meslektaşlarınıza ve hedef kitlenize bilgisayar ekranınız ve mobil cihazlarınız kadar yakınsınız… ”

serenas-live-meetings-banner.jpg
Bir araya gelmek, konuşmak, dosya paylaşmak ve sunum yapmak için bir toplantı odasına ihtiyacınız yok. 

Serenas Live ile yalnızca birkaç dakikada sizleri sanal bir toplantı odasında bir araya getiriyor, dilediğiniz süre ve seçebileceğiniz birçok dijital özellik ile özgürce toplantılarınızı gerçekleştirebilmenizi sağlıyoruz.

meeting-room-bos.jpg
meeting-man-woman.jpg

Yüksek Çözünürlüklü Video Ve Ses Özellikleri


HD görüntü ve ses özellikleri, toplantı katılımcı sayısı ve bağlantı hızlarına bağlı otomatik kalite yönetimi ile kesintisiz toplantı deneyimi.
49 Kişiye Kadar Tek Ekranda Görüntülü İletişim


Toplam 200 kişinin aynı anda toplantı odasında bulunabileceği, 49 kişinin ise görüntü ve ses ile aynı anda tek ekranda buluşabileceği sanal toplantılar.
Katılımcılar Arasında Dosya Ve Ekran Paylaşımı


Bilgisayarınızda bulunan bir dokümanı veya bulut hizmetlerinden doğrudan gönderim gerçekleştirebileceğiniz dosya paylaşım sistemi.
White Board


Çizin, yazın veya ekranda yer alan bir dokümanınızı işaretleyerek toplantı katılımcılarına söylemek istediklerinizi göstererek aktarabileceğiniz beyaz tahta özelliği.
Anket ve Soru/Cevap


Toplantınız içerisinde soracağınız bir soruya katılımcılardan cevap alabileceğiniz, çoktan seçmeli anketler düzenleyebileceğiniz eklenti.
Katılımcılar Arası Grup Ve Özel Mesajlaşma


Toplantı katılımcılarının diğer tüm katılımcılarla grup ve ya özel olarak mesajlaşabilmelerini sağlayan mesajlaşma arabirimi.
Gelişmiş Moderasyon Ve Kayıt Seçenekleri


Katılımcıların erişilebilirlik özelliklerinin denetlenmesini, izin ve kısıtlamaların gerçekleştirilmesini, yetkilendirmelerin yapılabilmesini ve video kayıt seçeneğinin aktive edilebilmesini saylayan moderasyon altyapısı
Bilgisayar Ve Mobil Cihazlardan Erişim


Kullanılan cihaz görüntü ve ses özellikleri ile tam uyumlu native kullanıcı arayüzü.
Uçtan Uca Şifreleme İle Yüksek Güvenlik


Yapılan görüşmelerin 256bit-TSL ve tüm paylaşımların AES-256 şifreleme ile uçtan uca korunduğu güvenlik altyapısı.

serenas-live-events-banner.jpg
Hızlı, Kesintisiz, Ölçülebilir ve Size Özel Dijital Etkinlikler  

Serenas Live events ile her ebatta kongre, sempozyum ve etkinliklerinizi gelişmiş webinar ve webcast altyapımızla dijital platforma taşıyor; tüm bileşenleri ile sanal bir organizasyonun en yüksek kalitede, pürüzsüz yönetilmesini ve katılımcılar ile kesintisiz buluşturulmasını sağlıyoruz.

İster projenize özel hazırlanacak etkinlik stüdyosundan, isterseniz konuşmacıların bulundukları ortamdan sunumlarını gerçekleştirebilecekleri, interaktif, kullanıcı dostu, çoklu platform destekli dijital etkinlik seçenekleri oluşturuyoruz.

event-background.jpg

Etkinliğe Özel Konsept Geliştirme


Etkinliğinizin dijital ortamda en iyi şekilde tanıtımını ve görüntülenmesini sağlayacak, görsel arabirim (UI) ve kullanıcı deneyimi (UX) tasarımları ile etkinliğinize özel konsept ve projelendirme hizmeti veriyoruz.
Dijital Etkinlik Merkezi Tasarımı


Sanal toplantı salonlarıyla, poster izleme ve değerlendirme panolarıyla, interaktif stant alanıyla kongre bileşenlerine dijital olarak ulaşılabilecek bir Dijital Etkinlik Merkezi hazırlıyor, katılıcıların dijital kongre merkezinde geçirecekleri süreyi uzatacak, canlı etkinlik hissini arttıracak çözümler sağlıyoruz.
Fuaye Alanı


Dijital etkinlikte buluşma notkası olarak tanımlayabileceğimiz alanda katılımcıların sisteme girişlerini, etkinlikle ilk temaslarını ve tüm dijital içeriklerle etkileşimlerini sağlıyoruz.
Toplantı Salonları


Katılımcıların konferans, panel, sözlü bildiri ve interaktif soru cevap oturumlarını takip edilebileceği, salonda gerçekleşen önceki oturumlara ve oturumlar ile ilgili ek bilgilere ulaşabilecekleri dijital toplantı salonları oluşturuyoruz.
Poster Alanı


E posterlerin tercih edilen yöntem ile görüntülenebileceği, oylanabileceği ve yorumlanabileceği dijital poster alanı oluşturuyoruz.
Stant Alanı


Firmalar, kurumsal içeriklerinin, ürünlerine ait görsel ve yazılı tanıtım dokümanlarının yer alacağı, kendilerine özel hazırlanacak dijital sayfaları ile katılımcılarla buluşabilecek, tercih edecekleri iletişim seçenekleri görüşmeler gerçekleştirebileceklerdir.
İndirme Merkezi


Katılımcıların, E-Bildiri Kitabı, Konuşmacı Sunumları, Kılavuzlar vb. etkinlik için gerekecek tüm dokümanları indirebilmeleri için bir İndirme Merkezi sayfası hazırlıyoruz.
Sizin İstekleriniz


Dijital etkinliğiniz kapsamında «Benim etkinliğimde bu da olmalı.» dediğiniz ne varsa modüler sayfa yapılandırma araçlarımızla çözüm üretiyor, etkinliğinizin kapsamını genişletmek için tüm olanaklarımızla hizmet veriyoruz.

event-people.jpg