Ankara’da bulunan Genel Müdürlük, çalışanlarının ve müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlamış olup, video konferans sistemleri de dahil olmak üzere etkili sunumlar ve toplantılar için tam donanımlı üç toplantı salonuna sahiptir.

Serenas’ınayrıca İstanbul'da, etkin sunumlar ve toplantılar için tam donanımlı toplantı salonlarına sahip 7 katlı bir şubesi bulunmaktadır.

OFİSLERİMİZ

İstanbul’da Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi içinde yer alan 400 metrekarelik boğaz manzaralı açık terası ve 300 kişilik oditoryumunu içinde barından THE SEED Toplantı ve Kongre Merkezi ile, 

Ankara’da çok sayıda ve kapasitede toplantı salonları, bölünebilir 1.500 m2lik balo salonu,  4.700 ve 650 m2lik panoramik Ankara manzaralı terasları,  3.107 kişilik oditoryum ve 900 araçlık otoparka sahip 80.000 m2lik bir alanda kurulmuş olan CONGRESIUM Kongre ve Sergi Sarayını işletmektedir.

Ankara Ticaret Odası (ATO) bünyesinde inşa edilen Ankara’nın en modern ve en büyük kongre ve fuar merkezi 2011 yılında Fransa merkezli GL events firması tarafından kiralanarak  Congresium Ankara markası ile işletmeye açılmıştır.

Kurulu oldıuğu 1700 m2 lik alanda kongre, toplantı, seminer, gala, konser, ürün lansmanları gibi etkinlikler için farklı konseptlerde çözümler sunmakta, seçkin kurum, marka ve kişilere hizmet vererek, 10 kişilik toplantılardan, 600 kişilik organizasyonlara kadar ev sahipliği yapmaktadır.

ofisler.png