top of page

SERENAS GROUP, 2011 yılında mevcut faaliyet alanlarını geliştirmek amacıyla, 5 kıtada 24 ülkede hizmet veren, 4000’den fazla çalışanı ile 1 Milyar€ üzerinde ciroya sahip global bir organizasyon firması olan GL Events ile birleşerek yatırım ve operasyonlarını SERENAS GROUP/GL Events Türkiye kimliği altında topladı.

 

SERENAS GROUP/GL Events Türkiye, Ankara da bulunan Congresium Kongre ve Fuar Merkezi’nin hizmete açılmasını sağlayarak işletmeciliğini 2011 -2021 yılları arasında üstlenmiş ve bu tarihler arasında, Ankara’nın uluslararası standartlara sahip fuar ve etkinlik merkezine sahip olmasını sağlamıştır. Çok sayıda kongre, fuar, konser ve etkinliğe ev sahipliği yaparak, başkentin sosyal ve iş hayatına büyük katkılar sunmuştur.

 

SERENAS GROUP/GL Events Türkiye; halen İstanbul’da 400 metrekarelik boğaz manzaralı açık terası, 10 kişilik toplantılardan 600 kişilik organizasyonlara kadar ev sahipliği yapabilme kapasitesi ve 300 kişilik oditoryumuyla The Seed Etkinlik Merkezi’ni başarıyla işletmeye devam etmektedir. Eşsiz konumu ve kurulu olduğu 1700 m2’lik alanıyla her türlü etkinlik için farklı çözümler sunmaktadır.

bottom of page