top of page
unnamed-1.jpg

Kongre, toplantı, özel sektör, resmi ve diplomatik etkinlikler, spor etkinlikleri alanlarında proje geliştirme ve organizasyon yönetim hizmeti sunar. Fiziksel organizasyonların yanı sıra, online etkinlik platformu Serenas Live ile etkinlikleri dijital ortamda da gerçekleştirir. 

 

Kongre alanında verdiği basın hizmetleri SERENAS’ın sektörde hayata geçirdiği ilklerden biridir.

Etkinlik – İletişim hizmetlerinin yanı sıra, birlikte çalıştığı kurum ve kuruluşlar için sosyal sorumluluk projeleri de SERENAS çatısı altında gerçekleştirilir. 

 

Kongre ve Konferanslar: PCO (Profesyonel Kongre Organizatörü), DMC (Destinasyon Yönetim Şirketi) ve AMC (Dernek Yönetim Şirketi) olarak yurt içinde ve yurtdışında ulusal/uluslararası kongre ve konferanslar, sempozyumlar, çalıştaylar ve eğitim programları organizasyonları gerçekleştirir. 

 

Resmi ve Diplomatik Etkinlikler: Devlet kurumları, uluslararası kuruluşlar, AB Projeleri için resmi ve diplomatik toplantı ve etkinlikler, atölyeler, eğitim programları, çalışma gezileri, istişare toplantılarına dair organizasyonlar ve bu faaliyetlere yönelik seyahat yönetim hizmetleri sunar. 

 

Serenas Group 2012 yılından bu yana Türkiye’de yer alan uluslararası bir çok sivil toplum örgüt ve organizasyonun resmi acentasıdır. 

 

Incentive: Özel sektör için ürün lansmanları, motivasyon ve eğitim toplantıları, tedarikçi toplantıları, yurtiçi ve yurtdışı geziler ile uluslararası etkinlik ve toplantılar gerçekleştirir. 

Proje Tasarımı ve Yönetimi

 • Projelendirme 

 • Sponsor Yönetimi

 • Kayıt ve Konaklama Yönetimi

 • Etkinlik Alanı Yönetimi

 • Sosyal ve Kültürel Programların Yönetimi

 • Medya & Sosyal Medya ve İletişim Yönetimi

 • Ulaşım ve Transfer Yönetimi

 • Lojistik ve Altyapı Yönetimi

 • Risk Yönetimi

 • Finansal Yönetim

 • Raporlama 

Yazılım geliştirme, grafik, tasarım, web sitesi çözümleri, multimedya, mobil uygulama geliştirme ve bilgi işlem hizmetleri sağlamaktadır.

 

ICON: Proje Tasarım ve yönetim süreçlerinde ortaya çıkan ihtiyaçlar ile geliştirilmiş bir PROJE YÖNETİM yazılımıdır. 

 

GRAFİK ve WEB TASARIM: Kongre ve etkinliklerin, dönemsel ya da kalıcı tasarım çalışmaları yapılır. 

 

VİDEO PRODÜKSİYON: Etkili ve güçlü tanıtım için gerekli olan prodüksiyon ihtiyaçları, profesyonel ekipmanlarla sağlanır. 

 

MULTIMEDYA: Son teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Frame, kongre ve etkinliklerde fark yaratan uygulamaları kullanır.

 

MOBİL UYGULAMA: Kurumlara, etkinliklere yönelik; gerekli çözümleri, ihtiyacı ve kullanım kolaylığını hedefleyen mobil uygulamalar tasarlanır.

 

BİLGİ İŞLEM: Teknik tüm altyapı ve detayları, hızlı ve güvenli bir biçimde sağlanır.

 

 

Tüm organizasyonların biletleme ve transfer hizmetleri; TURSAB ve IATA üyesi, A Grup seyahat acentesi Adors tarafından sağlanır. 

 

Serenas Live kongre, sempozyum ve etkinliklerin online olarak gerçekleştirilebildiği bir dijital platformdur. İhtiyaçlara özel etkinlikler, Serenas Live’ın hızlı ve güvenli altyapısında kesintisiz gerçekleştirilir. Gerçek bir etkinlik deneyimi oluşturmak hedefiyle tasarlanan bu dijital etkinlik merkezinde yer alan fuaye, stant alanı ve konferans salonları firma ve ürün tanıtımları için birçok interaktif sponsorluk seçeneği barındırır. 

 

 

Serenas’ın sunduğu tüm dijital hizmetlere tek noktadan giriş yapabilmesini sağlayan bir kimlik yönetim servisidir. 

Adors_Logo.png
Serenas_Live_Logo.png
Serenas_ID_Logo.png
frame.png
dijital_donusum
bottom of page