top of page

İletişim Politikası

Değerli Ziyaretçimiz,

Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. 

SERENAS Uluslararası Turizm Kongre Organizasyon A.Ş. (“Serenas Group”) olarak, özel hayatınızın gizliliğine saygı duyuyor ve kişisel verilerinizin korunması hakkınız kapsamında, iletişim formumuzu doldurarak bizimle paylaştığınız verilerinizin işlenmesine ilişkin veri sorumlusu sıfatıyla tabi olduğumuz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki aydınlatma yükümlülüğümüz çerçevesinde sizleri bilgilendirmek istiyoruz. 

İnternet sitemizde yer alan iletişim formunu kullanmak suretiyle bize ulaşmak istemeniz halinde iletişim formunda yer alan bilgileri doldurarak bizimle paylaştığınız adınız ve soyadınızdan oluşan kimlik verileriniz ile e-posta adresinizden oluşan iletişim verileriniz açık rızanıza dayanılarak iletişim faaliyetlerimizin yürütülebilmesi, talepleriniz ve isteklerinizin yönetimi ve sonuçlandırılması ve internet sitesi form kayıtlarının tutulması amacıyla işlenmektedir. Açık rızanızı dilediğiniz zaman geri alma seçeneğiniz bulunmakta olup bu hususta bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bu kişisel verileriniz, tarafımızca faaliyetlerin mevzuata uygun yürütülmesi, iş faaliyetlerinin denetimi, talep ve şikayetlerin takibi ve yetkili kurum ve kuruluşlara bilgi verilmesi amaçlarıyla avukatlarımız, danışmanlarımız, hizmet alınan diğer gerçek veya tüzel özel hukuk kişileri, hissedar ve iş ortaklarımız ve yetkili kişi kurum ve kuruluşlar ile paylaşılabilir. 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. maddesinde sayılan haklarınıza ilişkin taleplerinizi, veri sorumlusu şirket SERENAS Uluslararası Turizm Kongre Organizasyon A.Ş. iletişim kanalları üzerinden usulüne uygun başvuru yaparak iletebilirsiniz. Buna göre, taleplerinizi iletmek için sistemde kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden kvk@serenas.com.tr adresine e-posta gönderebilir, Hilal Mah. Cezayir Cad. No:13 06550 Yıldız, Çankaya/ANKARA adresine iadeli taahhütlü mektup veya noter kanalıyla ulaştırabilirsiniz.

bottom of page